reVision

24 MOCNE STRONY CHARAKTERU

24 MOCNE STRONY CHARAKTERU. Jakie jest Twoje TOP 5? Sprawdź to, robiąc bezpłatne badanie.

Mocne strony Twojej osobowości wpływają na to, jak myślisz, czujesz i zachowujesz się. Naukowcy zidentyfikowali 24 mocne strony charakteru, które możesz wyrazić. Znajomość i stosowanie swoich największych zalet charakteru jest kluczem do realizacji siebie w pełni.

W związku z sytuacją epidemiczną warto zadbać o swoje morale i przypomnieć sobie o swojej wyjątkowości oraz aktywnie z niej korzystać każdego dnia.

Podczas kursu zorganizowanego przez amerykańską profesor psychologii Laurie R. Santos z wydziału psychologii Uniwersytetu Yale, pierwszym elementem, o który wszyscy uczestnicy mieliśmy zadbać było zwiększenie samoświadomości – zdiagnozowanie mocnych stron charakteru przez każdego z nas.

Dziś kieruję do Ciebie pytanie: Czy masz świadomość supermocy swojego charakteru i potrafisz je fachowo nazwać?

1. Zapraszam Cię do wykonania nieodpłatnego badania 24 mocne strony charakteru w języku angielskim dostępnego na stronie VIA CHARACTER https://www.viacharacter.org/character-strengths-via

2. Kiedy odkryjesz Twoje TOP 5 MOCNYCH STRON CHARAKTERU, zapisz je sobie w widocznym miejscu i użyj ich w nowy sposób każdego dnia przez 10 dni.

3. Jestem ciekawa Twoich wyników i doświadczeń z Twojej dalszej indywidualnej praktyki przez 10 dni, dlatego jeśli masz chęć podziel się nimi – napisz do mnie tutaj.

4. A jeśli w Twoim otoczeniu są osoby, które warto, aby uświadomiły sobie / przypomniały sobie o przymiotach swojego charakteru, podziel się z nimi informacją o możliwości wykonania badania MOCNYCH STRON CHARAKTERU.

Zapraszam Cię do:na mój fanpage: https://www.facebook.com/ReVision-Coaching-Trening-mentalny-Szkolenia-Life-Business-1201047846694201/

Powodzenia!

Dorota