reVision

FILM O TOBIE „Moje wyjątkowe życie” 2022 rok

Moje wyjątkowe życie okiem kamery

Wyobraź sobie, że trwa nagranie filmu o Tobie, o Twoim wyjątkowym życiu. Jest 6 stycznia 2022 roku. I jest to Twój szósty dzień na planie filmowym. Dlatego na klapsie filmowym to scena numer 6 Twojego życia. Nie będzie dubli (powtórek) – w życiu minuty i godziny nie przechodzą na kolejny dzień. Stąd widzisz liczbę 1 w miejscu ujęcia.

TUTAJ MOŻESZ POBRAĆ KLAPS FILMOWY

Ten dzień się nie powtórzy! Co powiesz na to, abyś zdecydował o tym, że dzisiejszy dzień jest wyjątkowy, jest cudownym doświadczeniem, najlepszym dotychczasowym dniem Twojego życia. Nastaw się tak mentalnie.

Być może zapytasz: A co z codziennymi wyzwaniami, problemami? Cóż, przeszkody są po to byś mógł sprawdzić się, wykorzystać swoją kreatywność, talenty, skorygować kurs, doświadczać wszystkich swoich emocji i je oswajać. Może chodzi o to, by lepiej poznać siebie, nauczyć się czegoś nowego o sobie, wzrastać.

„ There is no way to happiness. Happiness is the way.”
(Tłum. „Nie ma drogi do szczęścia. Szczęście jest drogą”)

Dr. Wayne W. Dyer

Niech przeszłość nie determinuje Twojej teraźniejszości i przyszłości. Jeśli podejmiesz świadomą decyzję to możesz każdego dnia wypaść lepiej na planie swojego własnego filmu. Każdego dnia MASZ WYBÓR. Każdego dnia dokonujesz wielu wyborów. Tak się składa, że brak chęci dokonywania małych czy dużych życiowych korekt, ulepszeń w życiu jest też wyborem, decyzją, która przekłada się na Twoje życie.

TY JESTEŚ REŻYSEREM I BOHATEREM

W tym filmie Ty jesteś reżyserem, ale też głównym bohaterem tej produkcji. Każdego dnia zagraj najlepiej jak potrafisz, mając w sercu i przed oczyma swoje ekscytujące Ciebie cele.

Jak możesz zagrać lepiej? Wczuj się w rolę. Zsynchronizuj swoje przekonania o sobie (beliefs), swoje nawyki i zachowania (habits, behaviours), wizerunek (self-image) z ROLĄ, z tym kim chcesz się stać w życiu prywatnie i zawodowo. Gdybym Cię zapytała: Kim byłeś? Kim jesteś? Kim naprawdę chcesz się stać? Co byś powiedział?

Jak wejść w rolę? Odpowiedz na pytanie: Czego naprawdę pragniesz? Ty to wiesz, bo wszystkie odpowiedzi są w Tobie. Pozwól sobie na wejście w stan relaksu i połączenie się ze swoimi marzeniami, fantazjami. Poczuj to, uświadom sobie czego naprawdę pragniesz w życiu osobistym i zawodowym, zapisz to i zdecyduj, że jesteś w stanie to osiągnąć. Odpowiedz na pytanie: A czy jesteś gotowy zostawić coś za sobą, zamknąć pewne drzwi, powiedzieć „dziękuję, ruszam w innym kierunku”? Czy jesteś gotowy zapłacić za swoje marzenia pewną cenę, tak jak płacisz pieniędzmi za zakup roweru górskiego, komputera, czy pięknej biżuterii w Internecie.

Czy jesteś gotowy zaktualizować swoje oprogramowanie mentalne? Przestawić się na nowy system, tak jak doświadczasz tego przy zmianie komputera z zupełnie nową wersją Windows’ów, czy Facebook’a lub oprogramowania bankowego.

Jeśli jesteś gotowy na zmiany, na wejście na wyższy poziom swoich wibracji, energii, nowy sposób myślenia, zmianę paradygmatu o sobie czyli zmianę na poziomach własnego wizerunku, codziennych nawyków, przekonań, o tym, co jest możliwe dla Ciebie, o Twoich celach, to za tym przyjdzie wiedza, JAK to zrobić i nowe rezultaty.

PRZEKONANIA JAK UBRANIA

Zmiana oprogramowania mentalnego jest jak zmiana przyzwyczajeń dotyczących ubierania się. Na przestrzeni wielu lat zmieniła się Twoja sylwetka, zmieniała się moda, zmienił się Twój rozmiar ubrań – wymieniałeś wielokrotnie garderobę.

A jak jest u Ciebie ze starymi, niewspierającymi przekonaniami o sobie, o innych, o świecie? Czy tu nastąpiły zmiany? Stare przekonania, nawyki są jak stare, niedopasowane, niemodne ubranie – krępują ruchy, ograniczają aktualne życie. Czas wymienić stare przekonania na nowe energetyzujące, wspierające myśli na Twój temat i o Twoich celach.

Wyreżyseruj zatem i zagraj w swoim filmie już DZIŚ tak, jakby to był najlepszy rok twojego życia. Ciesz się każdym odcinkiem, każdą sceną (dniem, godziną). A jutro znowu zagraj następny najlepszy odcinek swojego życia. I tak 365 ekscytujących odcinków w 2022 roku.

Niech każdy odcinek (dzień Twojego życia) i cała część (2022 rok) były tak dobre, że z chęcią wystrzeliłbyś i wypiłbyś szampana za każdy dzień swojego życia. Na koniec, kiedy w grudniu 2022 roku cofniesz taśmę z filmem swojego życia na ekranie swojego umysłu, życzę Ci, abyś mógł powiedzieć „WOW”, zrobiłam niesamowity postęp, myślę w nowy sposób, działam skuteczniej, doświadczam nowych rezultatów w życiu i pracy, jestem wśród nowych ciekawych ludzi, robię ekscytujące rzeczy, przeszedłem prawdziwą przemianę, transformację jak bohaterowie filmowi. Niech Twoje życie będzie prawdziwą podróżą bohatera. I zobacz, jak pijesz szampana w doborowym towarzystwie na start następnego nowego 2023 roku.

KLAPS

Czy wiesz, że klaps filmowy to akustyczny nagłówek, który pomaga też zsynchronizować obraz i dźwięk ludziom w produkcji?

A teraz gdybyś Ty miał zsynchronizować swój film z dźwiękiem to jaki motyw muzyczny byś zastosował dla całego filmu? A dla różnych odcinków, scen (dni, tygodni, miesięcy Twojego życia)? Włączaj sobie taką muzykę w tle w ciągu dnia.

A co chciałbyś usłyszeć od ludzi, którzy zagrają w tym filmie obok Ciebie? Jakie nowe dialogi byłyby energetyczne, wspierające, zabawne, uczące. Zapisz je.

Może chciałbyś zaprosić do swojej produkcji nowe osoby? Jeśli tak to kogo i dlaczego właśnie te osoby? Jaką rolę miałyby odegrać w Twoim życiu? Zanotuj to.

Czego Twój filmowy bohater mógłby się ciekawego nauczyć w 2022? Czego ekscytującego  doświadczyć? Od kogo uczyć? Zapisz to sobie.

A co ze zwrotami akcji w swoim filmie? Puść wodze fantazji. Czego naprawdę pragniesz w życiu? Co chciałbyś, aby się zamanifestowało w 2022 roku? Zobacz oczami wyobraźni i przenieś na kartkę papieru.

To Ty jesteś reżyserem i jednocześnie bohaterem pierwszoplanowym swojego filmu. Stwórz scenariusz na kartce na piśmie lub na komputerze i zagraj swoją rolę prywatną, i zawodową na miarę Oscara.

Praca z wyobraźnią i emocjami jest podstawą nie tylko pracy reżysera, ale też jest elementem pracy coachingowej w projektowaniu kariery, życia prywatnego. W procesach coachingowo-mentoringowych stosuję narzędzie – klaps filmowy. Przypomina mi on też pracę z jednym z moich klientów z branży show biznesu – aktora, reżysera, którego rozkwit prywatny i zawodowy z radością śledzę od 6 lat.

Taki klaps umieściłam na ekranie mojego komputera. Jeśli i Ty masz chęć, to możesz też zmienić tapetę, umieszczając taki klaps u siebie, a klaśnięciem w ręce, mentalnie, możesz go uruchomić. Przygotowałam taki klaps dla Ciebie. Możesz pobrać go TUTAJ i wypełnić swoim nazwiskiem.