reVision

JAK PRZEŁOŻYĆ SWOJE TALENTY NA WYGRANE?

Jak przełożyć swoje talenty na wygrane?

Jak przełożyć swoje talenty na wygrane? 🏆😀

Nie znam nikogo, kto nie chciałby czegoś wygrać, zarabiać więcej, cieszyć się lepszymi relacjami i zdrowiem. A Ty znasz?

Wyzwanie polega na tym, JAK to zrobić.

Kilka dni temu usłyszałam sympatyczny głos w słuchawce z energetyzującą informacją, a dziś w ślad za nim dotarła paczka z nagrodą z Polsatu 🎁😀– telefon Oppo Reno 6 o wartości 2499 zł.

Czy to szczęście🍀? Cóż, przyznam, że to jest moja szósta znacząca nagroda w konkursach.

Znajomość moich mocnych stron – w tym mojej twórczej wyobraźni wsparła mnie w różnych wygranych. Moje talenty nie tylko są kwestią odczuć, ale potwierdziłam je rzetelnym badaniem psychometrycznym FRIS Style myślenia i Extended DISC. Wiem też na jakim poziomie jestem twórcza.

I od kliku lat właśnie te badania wykonuję dla swoich klientów, by wygrywali w życiu swoje znaczące nagrody w postaci: rozmów rekrutacyjnych, podwyżek, nowych dróg kariery, asertywnej postawy.

Wiedza płynąca z raportów i refleksje były dla mnie transformujące i okazują się również przebudzające dla ludzi, z którymi pracuję.

Przed oczyma widzę swoje wyniki FRIS i Extened DISC, kiedy podejmuję działania i to mnie motywuje. Widzę, też jak ludzie zmieniają się pod wpływem wiedzy, że coś ich wyróżnia, że mają to coś w sobie.

Znajomość swoich mocnych stron to wielka moc. Moja wyobraźnia twórcza wspiera mnie osobiście w tworzeniu unikalnych procesów coachingowo – mentoringowych szytych na miarę klienta, nie tylko efektywnych, ale też efektownych wizualnie narzędzi szkoleniowych. Czerpię z różnych dziedzin i łączę to, co naukowo sprawdzone z tym, co jeszcze czeka na odkrycie.

Moje twórcze podejście przekłada się również na sukcesy moich klientów: Małgosia i Ania dzięki naszej kreatywnej pracy odkryły, jak wygrać negocjacje w pracy i otrzymać znaczące podwyżki; Agnieszka po wielu latach pracy za biurkiem zaczęła fruwać zawodowo po świecie, uświadamiając sobie swoją unikalność i potrzebę kontaktu z ludźmi, Piotr wprowadził na rynek swój produkt, który pojawił się w jego wyobraźni; Bogusia zyskała świeże spojrzenie na kompetencje managerskie i to jak stać się prawdziwym liderem dla ludzi, Marta zdała ważny specjalistyczny egzamin, bo weszła na wyższy poziom świadomości i kompetencji jak opanować stres, za sprawą kreatywnych ćwiczeń, a członkowie zespołu Marketingowego pewnej korporacji przez kilka ostatnich lat wracają do wyników badania Extended DISC, co pomaga im w zarządzaniu projektami, jak przekazała mi ostatnio Alicja – uczestniczka tego projektu.

Każdy ma talenty, każdy ma swoje supermoce. Często są one uśpione i czekają na odkrycie. Uświadomienie sobie ich i nazwanie to początek, i często punkt zwrotny. A początek jest tym co powstrzymuje większość ludzi. Ty – bądź nie do zatrzymania!