reVision

Kwantowa zmiana świadomości w coachingu

“To był najlepszy warsztat na jakim byłem podczas całego Coachowiska” powiedział jeden z uczestników po zakończeniu przeze mnie warsztatu “Kwantowa zmiana świadomości w coachingu”, który poprowadziłam 16 IX w ramach Coachowiska 2017. Jaki lepszy feedback można usłyszeć od uczestnika warsztatu?

Wszystkie Państwa słowa utwierdzają mnie w przekonaniu, że jestem w dobrym miejscu w życiu. Jednocześnie pełna sala oznacza, że jest coraz większa potrzeba na warsztaty o takiej tematyce, zarówno wśród adeptów coachingu jak i sympatyków rozwoju osobistego.

To była prawdziwa radość sięgnąć z uczestnikami do źródła – czystej świadomości, podróżować razem w czasie i przestrzeni, doświadczać mocy naszych serc i dzielić się dotychczasowymi odkryciami z dziedziny mechaniki kwantowej, po to, by przekonać się, że wszystko to przekłada się na efektywną komunikację i na skuteczny coaching. Uczestnicy uruchomili swoją moc, praktykowali “ zatrzymanie myśli” i sięganie do wnętrza siebie w poszukiwaniu najlepszych odpowiedzi, rozbudzali kwantowy ognień motywacji do osiągania ważnych życiowych celów oraz hojnie” rozdawali bliskim prezenty” z poziomu serca.

Gratuluję Pani Izabeli G. otrzymania głównej nagrody – badania Extended DISC.

Dziękuję Prezesowi International Coach Federation Polska, Arturowi Michalskiemu, za zaproszenie mnie do poprowadzenia warsztatu
w ramach panelu ICF oraz ufundowanie nagrody książkowej, która wierzę, trafiła pod właściwy adres.

Osoby, które chciałby mieć dostęp do większej liczby takich ciekawych szkoleń organizowanych w ramach Internationa Coach Federation Polska, mogą skorzystać ze statusu członka wspierającego tę organizację. Więcej na stronie www. icf.org.pl Coachowie, którzy w sobotę wzięli udział w prowadzonym przeze mnie warsztacie, mogą uzyskać punkty CCE (Continuing Coaching Education przyznawane przez ICF USA). Proszę o zgłoszenie takiej potrzeby do mnie a ja przekażę Wam dalsze informacje.

Dziękuję wszystkim, którzy dołożyli się do tego, by Coachowisko odbyło się z takim rozmachem! Słowa uznania kieruję pod adresem Jacka Wiśniewskiego. Dla mnie to była okazja, żeby spotkać i uczyć się od wielu moich koleżanek i kolegów – coachów: Lori Shook z Coachwise, Małgosia Żukowska, Maciej Bennewicz, Wojciech Eichelberger, Lilianna Kupaj, Andrea Mezei i Peter General, Sylwia Rybak i Doug Strycharczyk.