reVision

Raport FRIS i konsultacja indywidualna – akcja dobroczynna WOŚP

FRIS dla WOŚP

W tym roku również przyłączam się do akcji WOŚP! A Ty i Twój znajomy możecie licytować na Allegro wiele ciekawych rzeczy w tym na przykład profesjonalne badanie FRIS wraz z konsultacją ze mną – zaczynamy od bardzo atrakcyjnej ceny. Wylicytowana kwota idzie na cele charytatywne!

LINK DO LICYTACJI : https://allegro.pl/oferta/raport-fris-z-konsultacja-indywidualna-online-10132937249

Czym jest FRIS?

FRIS® to narzędzie psychometryczne, które pomoże Ci określić w czym tkwi Twoja wyjątkowość – w jaki sposób myślisz i działasz. Dzięki temu poznasz swoje naturalne predyspozycje i dowiesz się, jak możesz skorzystać z nich w pracy, w relacjach z bliskimi, a także w rozwoju osobistym.

Jako coach i trener biznesu aktywnie wspieram ludzi w podnoszeniu ich efektywności osobistej i biznesowej, korzystając z narzędzi diagnostyczno-rozwojowych jak np. FRIS. Więcej o tym narzędziu dowiesz się TUTAJ.

Zapraszam Cię już dziś do licytacji. Na tej aukcji licytujesz pakiet obejmujący:

1. Możliwość wykonania badania online za pomocą narzędzia diagnostyczno-rozwojowego FRIS®.

2. Sesję indywidualną online z Certyfikowanym Trenerem FRIS®. W jej trakcie poznasz swój Styl Myślenia FRIS® oraz swój styl działania, dowiesz się jak interpretować swój wynik oraz jak możesz przełożyć to na praktykę – skorzystać w życiu zawodowym oraz prywatnym.

3. Indywidualny Raport FRIS® (PDF) z Twoim wynikiem i kompendium informacji o Tobie.

W jakich życiowych sytuacjach wiedza na temat Stylów FRIS® może być szczególnie przydatna?

– Gdy myślisz o swoim dalszym rozwoju zawodowym i chcesz poznać swoje predyspozycje, żeby podnieść swoją efektywność osobistą, zmienić pracę lub branżę.

– Jeśli chcesz lepiej zarządzać sytuacjami konfliktowymi w relacjach prywatnych i biznesie – ograniczyć ich liczbę lub zmniejszyć efekty tego typu zdarzeń.

– Gdy chcesz lepiej, skuteczniej i z większym zrozumieniem dogadywać z innymi ludźmi w pracy czy w domu.

– W sytuacji kiedy chcesz zbudować zdrowy, satysfakcjonujący związek, małżeństwo.

Jeśli to właśnie Ty wygrasz licytację, to otrzymasz ode mnie mailem zaproszenie do wykonania badania FRIS online. Potem telefonicznie lub mailowo umówimy się na sesję poprzez ZOOM. Podczas sesji skorzystamy z tablicy whiteboard Miro, do której uzyskasz bezpłatny dostęp. Po sesji otrzymasz ode mnie Twój indywidualny raport FRIS w wersji elekronicznej.

Zagramy razem dla WOŚP?

Możesz wziąć udział w licytacji, klikając TUTAJ.

Ta usługa jest częścią „Festiwalu FRIS® online” – akcji dobroczynnej wspierającej WOŚP, w ramach której do 14.02.2021 r. możesz wylicytować na aukcji Raport FRIS® z konsultacją online lub interaktywne warsztaty FRIS® online, organizowane przez Certyfikowanych Trenerów z całej Polski! Wszystkie festiwalowe usługi są do nabycia wyłącznie na aukcjach charytatywnych 29. Finału WOŚP. Zaproś swoich znajomych na stronę: www.fris.pl/festiwal.