reVision

RÓB TO, CO KOCHASZ…i rób to często. Absolvent Talent Days – PGE Stadion Narodowy

Jesteś zainteresowana lub zainteresowany DYNAMICZNYM STARTEM i KARIERĄ W BIZNESIE? A może ktoś z Twoich znajomych? Zapraszam na moje szkolenie na PGE STADION NARODOWY, do KLUBU BIZNESU, w ramach ABSOLVENT TALENT DAYS.

Już we wtorek, 6 marca, 12:40-13:40, sala warsztatowa nr 2 (piętro +1), wejście bramą 5.

Dziękuję wydawcy MENTOR KARIERY za zaproszenie mnie, w roli prelegenta, do udziału w tym ważnym ogólnopolskim wydarzeniu na temat BUDOWANIA KARIERY. Poprowadzę dla Was szkolenie “Jakie jest Twoje DNA w biznesie?”. Może to właśnie Ty wyjdziesz z mojego szkolenia z wygraną ufundowaną przez reVision Coaching. Wygraną jest profesjonalne badanie poznawczo-behawioralne FRIS Style myślenia i działania, cenione przez działy HR i pomocne w dookreśleniu swojej kariery.

W ramach wydarzenia, które rozpoczyna się o 10:00, spotkasz 750 firm gotowych, by zaprosić Cię na spotkanie rekrutacyjne, nawiążesz wartościowe znajomości, poznasz aktualne trendy na rynku pracy. Życie jest krótkie, więc…RÓB TO, CO KOCHASZ. A dziś…zrób pierwszy krok. Dokonaj bezpłatnej rejestracji na wydarzenie i przyjdź: https://goo.gl/rSNySm

Firma reVision Coaching zaprasza też absolwentów do skorzystania z nieodpłatnej konsultacji coachingowej. Dla studentów do 26-tego roku życia oferujemy specjalne warunki na proces – Coaching Kariery.

Co jeszcze dla Was przygotowaliśmy?

Już 9 i 10 marca możesz skorzystać z atrakcyjnych warsztatów rozwojowych w ramach festiwalu rozwoju osobistego – 3. edycja FRIS Festiwal. Podczas warsztatów do wygrania kolejne nagrody – profesjonalne badania FRIS Style myślenia, które stanowią doskonałą nawigację w budowaniu kariery. Więcej na www.re-vision.pl w zakładce BLOG.

Gdziekolwiek jesteś na swojej drodze zawodowej…już dziś pełnisz odpowiedzialne stanowisko – JESTEŚ MANAGEREM SWOJEGO ŻYCIA!