reVision

To, co dobrego dajemy, wraca do nas!

To, co dobrego dajemy, wraca do nas! Przekonałam się o tym w grudniowy zimny dzień 2019 roku.

Cognijmy się jednak o prawie 12 miesięcy. W styczniu 2019, wraz ze starszym synem włączyliśmy się w #27 edycję akcji Jurka Owsiaka jako wolontariusze. Natomiest w grudniu wraz z młodszym synem jechałam na pilną konsultację do szpitala w Dziekanowie Leśnym – podejrzenie złamania kości łokcia.

W pięknie odremontowanej części szpitala, gdzie znajduje się pracowania RTG dostrzegłam nowoczesne sprzęty RTG oklejone naklejkami… 27 edycja Orkiestry Świątecznej Pomocy. Cóż za zaskoczenie! Mój syn skorzystał z urządzeń wysokiej klasy ze zbiórki pieniędzy, podczas której pracował jego brat i ja.

Ręka syna już jest w pełni sprawna – jest szczęśliwy, że funkcjonuje już bez ortezy. A ja w tym roku bardzo chciałabym, aby zaproszenie na profesjonalne badanie FRIS Style myślenia wraz z sesją omawiającą, które przekazuję na licytację, jako sponsor – trener FRIS Style myślenia i coach, trafiło w najlepsze możliwe ręce i dało SUPERMOC tej osobie, która je wylicytuje.

Wierzę też, że zebrane w ten sposób pieniądze przełożą się na kolejne wartościowe cele Fundacji Jurka Owsiaka. I wiem, że kiedyś dobro do mnie wróci!