reVision

Wystartuj po swoje cele!

Co sprawia, że niektórzy żyją sukcesami, a inni nie? Co zatrzymuje ludzi
w drodze do ich wymarzonego życia? Jakie są dobre praktyki, aby zwiększać swoją skuteczność w życiu? Wystartuj po swoje cele!

CZEGO MOŻEMY NAUCZYĆ SIĘ OD PILOTÓW SAMOLOTÓW?

Kiedy pilot jest gotowy do startu włącza silniki na 100%, ma zatankowane paliwo, wie dokąd chce dolecieć, kiedy chce dotrzeć do celu, ma świadomość tego, jak działa samolot, rozumie zasady fizyki działające w przestrzeni, nie spuszcza oka ze swojego celu, ma otwarty umysł, korzysta ze wsparcia obsługi wieży, która pomaga mu wystartować i wylądować bezpiecznie,
a w drodze uniknąć kolizji oraz współpracuje z obsługą pokładową. Pilot za każdym razem powtarza ustalone procedury i przygotowany jest na różne scenariusze w trakcie lotu.

Ludzie, którzy idą w życiu od sukcesu do sukcesu, mają włączony silnik wiary i zaangażowania na 100%, dokładnie określają  swój cel i opracowują plan działania, dbają o dobre przygotowanie – zdobywają wiedzę o sobie i o otaczającym świecie, są skupieni na wytrwałym dążeniu do swojego wartościowego celu, tankują paliwo pozytywnej energii i korzystają ze wsparcia innych ludzi, również mentora, eksperta w branży, coacha.

Z drugiej strony są tacy ludzie, którzy włączają silniki na 10-90%, co oznacza, że nie mają wystarczającej mocy, by wystartować w kierunku swoich pragnień. Zdarzają się tacy, którzy nie do końca wiedzą dokąd zmierzają, a jeśli wiedzą, to nie idzie za tym plan działania. Niektórzy mają niską samoświadomość i niewystarczające zrozumienie natury człowieka oraz świata, by skutecznie oderwać się od swoich ograniczających schematów myślowych i codziennych nawyków. Są też tacy, którzy dolewają sobie paliwo wątpliwości, wymówek, krytyki i odkładają w czasie swe działania albo otaczają się osobami, które nieumiejętnie udzielają im wsparcia, co przekłada się u nich na spadek poczucia wartości i sprawczości.

Historie wielu klientów reVision Coaching dowodzą, że – LUDZIE DYSPONUJĄ MOCĄ ODRZUTOWCA, BY WYSTARTOWAĆ PO SWOJE CELE I ZREALIZOWAĆ SWOJE MARZENIA.

JAKI JEST TWÓJ POWÓD, BY WYSTARTOWAĆ?

V. Frankl, autor książki „Człowiek w poszukiwaniu sensu”, twórca logoterapii, podkreśla znaczenie SENSU w życiu. V. Frankl wskazuje, że LUDZIE POTRZEBUJĄ MIEĆ POWÓD, BY ŻYĆ I DZIAŁAĆ. Jaki jest Twój powód?

TY JESTEŚ PILOTEM – WYSTARTUJ PO SWOJE CELE!

1.To Ty jesteś pilotem za sterami swojego życia – weź odpowiedzialność zatą podróż, nadaj jej kierunek i działaj

2. Poczucie sensu, gorące pragnienie, wizja, plan działania, wytrwałe dążenie do wartościowego celu oraz skupienie na nim utrzymają cię na torze lotu

3. Zapraszaj na pokład swojego życia innych ludzi – okazuj im szacunek; podróżuj z tymi, którzy będą gotowi wesprzeć cię, gdy pojawią się turbulencje lub  zabraknie ci paliwa życiowej energii, by ruszyć w dalszą podróż.

4.Tankuj paliwo pozytywnej energii –  chroń swój umysł przed ludźmi, którzy działają na ciebie przygnębiająco lub zniechęcająco. Czyjaś opinia na Twój temat nie oznacza prawdy o Tobie!

5. Twój entuzjazm, dobre nastawienie, postawa, energia są magnesem dla ludzi, którzy zechcą towarzyszyć Ci w Twojej podróży

6. Turbulencje są zjawiskiem normalnym, ale też przejściowym – przygotuj się na przejściowe niepowodzenia, potknięcia, bo są częścią nauki w szkole życia.

7. Rozwijaj swoje kompetencje w roli pilota za sterami Twojego jedynego ziemskiego życia – każdego dnia pracuj nad sobą, pogłębiaj rozumienie siebie i świata!

POMAGAMY CI OSIĄGNĄĆ TWOJE CELE

reVision Coaching & Consulting wspiera osoby indywidualne i organizacje, które chcą zwiększyć swoją efektywność poprzez procesy coachingowe, szkolenia oraz zastosowanie profesjonalnych narzędzi: Extended DISC®, FRIS® lub FinxS Sales Assessment®.

Kontakt z nami poprzez formularz jest tutaj.

Więcej aktualnych treści znajdziesz na fanpage’u: https://www.facebook.com/ReVision-Coaching-Trening-mentalny-Szkolenia-Life-Business-1201047846694201

Autor: Dorota Wicik, coach (ACC/ICF), Trener biznesu