reVision

Sage – Innowacyjne biuro to innowacyjne myślenie

Środowisko pracy ma niebagatelny wpływ na dynamikę rozwoju pracowników i firmy.

Sage jest przykładem firmy technologicznej, która z rozmachem wyszła poza schemat – zerwała z klasycznym biurem, wprowadziła innowacyjne rozwiązania stymulujące kreatywność, zwiększyła przestrzeń do współpracy i lepszej komunikacji oraz promuje elastyczny czas pracy.

Zmiana lokalizacji siedziby firmy i podejścia do pracy przełożyła się na widoczny wzrost zaangażowania pracowników Sage” powiedziała mi w rozmowie Małgorzata Ściślak, Head of Marketing.

Wśród rozwiązań, które szczególnie przypadły mi do gustu, podczas mojego pobytu w siedzibie Sage w Warszawie, były kreatywnie zaaranżowane przestrzenie do grupowych spotkań w różnych częściach biura, w tym sale konferencyjne małe i duże ozdobione stymulującymi słowami, rowery treningowe przy stołach, podwieszane relaksacyjne kosze ogrodowe oraz odwaga w stosowaniu kolorów. Czuć było luz i przestrzeń oraz nastawienie na innowacyjność.

Firma wprowadziła również płaską strukturę organizacyjną, co, jak usłyszałam, przekłada się na zwiększenie zakresu odpowiedzialności pracowników i lepszą wewnętrzną komunikację.
W Sage, w biurze w Warszawie pracuje ok. 280 osób.